W KUKUŁCE znajdujemy czas na wszystkie aktywności jakimi dzieci powinny być stymulowane           w ciągu dnia -  jest czas na zabawę, rozmowę, malowanie, rysowanie, szaleńcze śpiewy                         i harce, ćwiczenie wyobraźni, czytanie bajek, wspólne posiłki oraz na odpoczynek. Stwarzanie stałego rytmu dnia pomaga dzieciom zaspokoić ciekawość poznawczą, zaobserwować zmiany, jakie zachodzą      w otaczającym je świecie, ale przede wszystkim dają im poczucie bezpieczeństwa i stałości.  

 

W pracy wychowawczej wspieramy rozwój społeczno - emocjonalny, poznawczy, ruchowy. Naszym najważniejszym celem jest nauczenie dzieci pracy w grupie aby wspierać i rozwijać w nich umiejętności komunikacyjne. Co więcej każdy Maluszek ma szansę zaistnieć i zostać doceniony zarówno przez opiekuna, jak również przez rówieśników, co zdecydowanie pomaga w budowaniu poczucia własnego „ja”.

 

 

Pragniemy ponadto rozwijać w dzieciach samodzielność – każdy Maluszek w naszej placówce jest traktowany indywidualnie, a wymagania i oczekiwania opiekunów są dopasowane do predyspozycji wiekowych oraz zdolności każdego dziecka.

Znajdziesz nas tutaj:

KUKUŁKA SP. Z O.O.

UL. KLUBOWA 1

 

02-847 Warszawa

 

Telefon: 501 174 589

               22 643 28 24

E-mail:  BIURO@ZLOBEK-KUKULKA.PL

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© KUKUŁKA SP. Z O.O.